![Έλενα Αρκούδη 1ο Γυμνάσιο Βριλησσίων Ειδικότητα: ΠΕ02 | ΔΙΚΤΥΟ Comenius Regio: "ΣΗ.ΜΑ. Α.Ε.Π." "ΣΗΜΕΡΙΝΟΣ ΜΑΘΗΤΗΣ - ΑΥΡΙΑΝΟΣ ΕΝΕΡΓΟΣ ΠΟΛΙΤΗΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ" Έλενα Αρκούδη 1ο Γυμνάσιο Βριλησσίων Ειδικότητα: ΠΕ02 | ΔΙΚΤΥΟ Comenius Regio: "ΣΗ.ΜΑ. Α.Ε.Π." "ΣΗΜΕΡΙΝΟΣ ΜΑΘΗΤΗΣ - ΑΥΡΙΑΝΟΣ ΕΝΕΡΓΟΣ ΠΟΛΙΤΗΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ"](http://1gym-vriliss.att.sch.gr/joomla25/images/myfiles/ergasies/2014-15/sxolikos_ekfovismos/11anthropino_glypto.jpg)
Έλενα Αρκούδη 1ο Γυμνάσιο Βριλησσίων Ειδικότητα: ΠΕ02 | ΔΙΚΤΥΟ Comenius Regio: "ΣΗ.ΜΑ. Α.Ε.Π." "ΣΗΜΕΡΙΝΟΣ ΜΑΘΗΤΗΣ - ΑΥΡΙΑΝΟΣ ΕΝΕΡΓΟΣ ΠΟΛΙΤΗΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ"
![Βραβεύθηκε Η Ταινία Μικρού Μήκους Των Μαθητών Του 7ου Γυμνασίου Ηλιούπολης (ΦΩΤΟ + VIDEO) | Ilioupolinews Βραβεύθηκε Η Ταινία Μικρού Μήκους Των Μαθητών Του 7ου Γυμνασίου Ηλιούπολης (ΦΩΤΟ + VIDEO) | Ilioupolinews](https://ilioupolinews.gr/wp-content/uploads/2019/06/64951871_1271610746334979_6733016158863097856_o.jpg)
Βραβεύθηκε Η Ταινία Μικρού Μήκους Των Μαθητών Του 7ου Γυμνασίου Ηλιούπολης (ΦΩΤΟ + VIDEO) | Ilioupolinews
![Βραβεύθηκε Η Ταινία Μικρού Μήκους Των Μαθητών Του 7ου Γυμνασίου Ηλιούπολης (ΦΩΤΟ + VIDEO) | Ilioupolinews Βραβεύθηκε Η Ταινία Μικρού Μήκους Των Μαθητών Του 7ου Γυμνασίου Ηλιούπολης (ΦΩΤΟ + VIDEO) | Ilioupolinews](https://ilioupolinews.gr/wp-content/uploads/2019/06/65459819_1271611096334944_3689618606548582400_o-725x1024.jpg)
Βραβεύθηκε Η Ταινία Μικρού Μήκους Των Μαθητών Του 7ου Γυμνασίου Ηλιούπολης (ΦΩΤΟ + VIDEO) | Ilioupolinews
![Έλενα Αρκούδη 1ο Γυμνάσιο Βριλησσίων Ειδικότητα: ΠΕ02 | ΔΙΚΤΥΟ Comenius Regio: "ΣΗ.ΜΑ. Α.Ε.Π." "ΣΗΜΕΡΙΝΟΣ ΜΑΘΗΤΗΣ - ΑΥΡΙΑΝΟΣ ΕΝΕΡΓΟΣ ΠΟΛΙΤΗΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ" Έλενα Αρκούδη 1ο Γυμνάσιο Βριλησσίων Ειδικότητα: ΠΕ02 | ΔΙΚΤΥΟ Comenius Regio: "ΣΗ.ΜΑ. Α.Ε.Π." "ΣΗΜΕΡΙΝΟΣ ΜΑΘΗΤΗΣ - ΑΥΡΙΑΝΟΣ ΕΝΕΡΓΟΣ ΠΟΛΙΤΗΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ"](https://dedebathinas.files.wordpress.com/2015/06/cropped-cebcceafcebbceb1-cebcceb7-cf86cebfceb2ceaccf83ceb1ceb9.jpg)
Έλενα Αρκούδη 1ο Γυμνάσιο Βριλησσίων Ειδικότητα: ΠΕ02 | ΔΙΚΤΥΟ Comenius Regio: "ΣΗ.ΜΑ. Α.Ε.Π." "ΣΗΜΕΡΙΝΟΣ ΜΑΘΗΤΗΣ - ΑΥΡΙΑΝΟΣ ΕΝΕΡΓΟΣ ΠΟΛΙΤΗΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ"
2ο Γυμνάσιο Ελληνικού - Το σχολείο μας συμμετέχει με την ταινία μικρού μήκους "Καρδιά μου" στο Φεστιβάλ Κινηματογράφου Ολυμπίας (Camera Zizanio 2019) 🎥🎬❤️ | Facebook
![22ο Διεθνές Φεστιβάλ Κιν/φου Ολυμπίας για Παιδιά & Νέους: Βραβεία Διεθνούς Κριτικής Επιτροπής | Εφημερίδα Πρωινή 22ο Διεθνές Φεστιβάλ Κιν/φου Ολυμπίας για Παιδιά & Νέους: Βραβεία Διεθνούς Κριτικής Επιτροπής | Εφημερίδα Πρωινή](https://proini.news/_site/wp-content/uploads/2019/11/22o-olympia-fest-camera-zizanio-poster2.jpg)