![Η ελληνική ποπ σκηνή της δεκαετίας του '60 (μέσα από τη ματιά του Νίκου Σάρρου)*. B' Μέρος. • Fractal Η ελληνική ποπ σκηνή της δεκαετίας του '60 (μέσα από τη ματιά του Νίκου Σάρρου)*. B' Μέρος. • Fractal](https://www.fractalart.gr/wp-content/uploads/2015/03/%CF%80%CE%BF%CF%80%CE%B1-7.jpg)
Η ελληνική ποπ σκηνή της δεκαετίας του '60 (μέσα από τη ματιά του Νίκου Σάρρου)*. B' Μέρος. • Fractal
![Που γυρίστηκε το πρώτο ελληνικό «γουέστερν»; Οι σφαίρες έπεφταν βροχή, οι λήσταρχοι αλληλοσκοτώνονταν και ο Τσάκος ο κυνηγοκεφαλός άλλαξε στρατόπεδο - ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ Που γυρίστηκε το πρώτο ελληνικό «γουέστερν»; Οι σφαίρες έπεφταν βροχή, οι λήσταρχοι αλληλοσκοτώνονταν και ο Τσάκος ο κυνηγοκεφαλός άλλαξε στρατόπεδο - ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ](https://www.mixanitouxronou.gr/wp-content/uploads/2015/06/Photo2_sfaires_dengurizoun.jpg)
Που γυρίστηκε το πρώτο ελληνικό «γουέστερν»; Οι σφαίρες έπεφταν βροχή, οι λήσταρχοι αλληλοσκοτώνονταν και ο Τσάκος ο κυνηγοκεφαλός άλλαξε στρατόπεδο - ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ
![Κατερίνα Γώγου, το τρελοκόριτσο των ελληνικών ταινιών που αυτοκτόνησε στα 53 της [εικόνες] - iefimerida.gr Κατερίνα Γώγου, το τρελοκόριτσο των ελληνικών ταινιών που αυτοκτόνησε στα 53 της [εικόνες] - iefimerida.gr](https://www.iefimerida.gr/sites/default/files/styles/in_article/public/2016-09/gogou-film-sos.jpeg?itok=hSgdNzjT)
Κατερίνα Γώγου, το τρελοκόριτσο των ελληνικών ταινιών που αυτοκτόνησε στα 53 της [εικόνες] - iefimerida.gr
BLACK & WHITE -- MYRON __ '''ΤΟ ΤΡΕΛΛΟΚΟΡΙΤΣΟ''' (1ο)-- ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΠΑΡΚΟΥΛΗΣ,ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΚΙΩΝΑΚΗΣ,ΤΖΕΝΗ ΚΑΡΕΖΗ - video Dailymotion
![Πώς ήταν η ζωή στην Αθήνα τη δεκαετία του 1960; Η Ελλάδα και η Αθήνα την πιο συγκλονιστική δεκαετία της νεότερης ιστορίας – 2o ΚΕ.Δ.Α.Σ.Υ. Α΄ ΑΘΗΝΑΣ Πώς ήταν η ζωή στην Αθήνα τη δεκαετία του 1960; Η Ελλάδα και η Αθήνα την πιο συγκλονιστική δεκαετία της νεότερης ιστορίας – 2o ΚΕ.Δ.Α.Σ.Υ. Α΄ ΑΘΗΝΑΣ](https://www.athensvoice.gr/sites/default/files/article/2020/04/06/foto_51._i_gynaikeia_moda_to_1967_apo_to_periodiko_eikones_31-03-67_0.jpg)
Πώς ήταν η ζωή στην Αθήνα τη δεκαετία του 1960; Η Ελλάδα και η Αθήνα την πιο συγκλονιστική δεκαετία της νεότερης ιστορίας – 2o ΚΕ.Δ.Α.Σ.Υ. Α΄ ΑΘΗΝΑΣ
![Η ταινία που δεν έπαιξε η Αλίκη Βουγιουκλάκη, επειδή ο παραγωγός φοβόταν "μην του ξελογιάσει τον γιο". Τον ρόλο πήρε η Τζένη Καρέζη - ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ Η ταινία που δεν έπαιξε η Αλίκη Βουγιουκλάκη, επειδή ο παραγωγός φοβόταν "μην του ξελογιάσει τον γιο". Τον ρόλο πήρε η Τζένη Καρέζη - ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ](https://www.mixanitouxronou.gr/wp-content/uploads/2017/05/%CF%84%CF%81%CE%B5%CE%BB%CE%BF%CE%BA%CF%8C%CF%81%CE%B9%CF%84%CF%83%CE%BF.jpg)