![Ο Πρέσβης Πάιατ Συμμετείχε στον Ιστορικό Ποδηλατικό Γύρο στην Πάτρα - H Αμερικανική Πρεσβεία και το Προξενείο στην Ελλάδα Ο Πρέσβης Πάιατ Συμμετείχε στον Ιστορικό Ποδηλατικό Γύρο στην Πάτρα - H Αμερικανική Πρεσβεία και το Προξενείο στην Ελλάδα](https://d2v9ipibika81v.cloudfront.net/uploads/sites/206/pyatt-9237.jpg)
Ο Πρέσβης Πάιατ Συμμετείχε στον Ιστορικό Ποδηλατικό Γύρο στην Πάτρα - H Αμερικανική Πρεσβεία και το Προξενείο στην Ελλάδα
Petros Gkotsis Photography - how to go fast and stay safe #97kmh #descent #cyclingphotos #roadcycling #nationalchampionship ©Petros Gkotsis Photography www.petrosgkotsis.gr/panellinio2020 | Facebook
![ΗΛΙΑΣ ΓΚΟΤΣΗΣ ΤΕΩΣ ΑΝΤΙΔΗΜΑΡΧΟΣ ΣΕΡΡΩΝ: «Ενημέρωση των δημοτών για το ιστορικό της εγκατάστασης σταθμών κοινοχρήστων ποδηλάτων» > Ανεξάρτητος-νέα του ν. Σερρών ΗΛΙΑΣ ΓΚΟΤΣΗΣ ΤΕΩΣ ΑΝΤΙΔΗΜΑΡΧΟΣ ΣΕΡΡΩΝ: «Ενημέρωση των δημοτών για το ιστορικό της εγκατάστασης σταθμών κοινοχρήστων ποδηλάτων» > Ανεξάρτητος-νέα του ν. Σερρών](https://www.anexartitos.gr/wp-content/uploads/2020/06/%CE%93%CE%BA%CF%8C%CF%84%CF%83%CE%B7%CF%82-%CE%97%CE%BB%CE%AF%CE%B1%CF%82.jpg)
ΗΛΙΑΣ ΓΚΟΤΣΗΣ ΤΕΩΣ ΑΝΤΙΔΗΜΑΡΧΟΣ ΣΕΡΡΩΝ: «Ενημέρωση των δημοτών για το ιστορικό της εγκατάστασης σταθμών κοινοχρήστων ποδηλάτων» > Ανεξάρτητος-νέα του ν. Σερρών
![Γκότσης Ηλίας: Δικό μας εργο τα κοινόχρηστα ποδήλατα - Καθημερινή Εφημερίδα Ελεύθερο Βήμα των Σερρών Γκότσης Ηλίας: Δικό μας εργο τα κοινόχρηστα ποδήλατα - Καθημερινή Εφημερίδα Ελεύθερο Βήμα των Σερρών](https://www.e-vima.gr/wp-content/uploads/2020/06/podilata-e-vima.jpg)